قوانین و مقررات مارکت ارز

1) انتقال پول در خرید و فروش حضوری به عهده خریدار یا فروشنده می باشد و گروه مارکت ارز هیچ گونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده و واریز نکردن پول به حساب فروشنده ندارد.

2) تایید اصالت اسکناس ها به عهده خریدار می باشد و مارکت ارز مسئولیتی در قبال جعلی بودن ندارد.

3) در معامله آنلاین گروه مارکت ارز موظف به رساندن پول به فروشنده می باشد و بعد از اتمام مبادله گروه مارکت ارز هیچ گونه شکایتی را نمی پذیرد.

(حتما قبل از تحویل اسکناس یا امضای الکترونیک تمامی موارد را چک کنید)

4) احراز هویت اشخاص جهت انجام مبادله لازم می باشد کلیه اطلاعات اشخاص نزد مارکت ارز محفوظ می باشد.

5) قرار ملاقات بری دریافت اسکناس یا تحویل دادن امضای الکترونیک به عهده خریدار و فروشنده می باشد.

6) حتما اطلاعات هویتی و بانکی شخصی که قرار است با آن حساب کاربری خود را شارژ کند، باید یکی باشد و یا اینکه تصویر از مدارک شناسایی معتبر از صاحب کارت قرار دهد.

7) کد ملی وارد شده به صورت آنی استعلام می شود که به نام خود شخصی باشد که حسابش را می خواهد شارژ کند. چنانچه کد ملی درست نباشد عملیات پرداخت و دریافت مجاز نمی باشد.

8) کدپستی و ایمیل و شماره واتساپ یا شماره تلگرام برای ایرانیان خارج از کشور باید به تایید گروه مارکت ارز برسد.

9) درخواست مبادله حضوری از فروشنده ای که قصد مبادله آنلاین را دارد، خلاف قوانین مارکت ارز بوده و حساب کاربری شما مسدود می گردد.

10) خریدار و فروشنده ای که هر دو در ایران باشند و معامله در ایران انجام گردد مسئولیتی توسط گروه مارکت ارز پذیرفته نمی باشد(باید در صرافی های رسمی کشور خرید یا فروش انجام گردد).

محصول خریداری شده بعد از تایید خریدار و تحویل امضای الکترونیک به فروشنده مبلغ مورد نظر به حساب فروشنده واریز می شود بعد از انجام معامله شکایتی پذیرفته نمی باشد.